Dubbeldam kiest voor Krone containerchassis vanwege de goede prijs kwaliteitverhouding, robuust chassis, makkelijke bediening en grote betrouwbaarheid. Deze containerchassis hebben een standaard Genset optie, waardoor de Genset makkelijk kan worden gemonteerd en maar liefst 70 mm hoger aan het chassis hangt, zonder in te boeten op de rijhoogte van 1100 mm. Meer bodemvrijheid zorgt voor minder schades. Met die genset wordt de inhoud van de container gekoeld. Daarnaast heeft de persoonlijke relatie en gunfactor een grote rol gespeeld in de aanschaf van deze chassis.

Voor Carrier is gekozen, vanwege het geringe brandstofverbruik, de goede toepasbaarheid, groot Europees servicenetwerk en goede kwaliteit. De gensets zijn speciaal uitgerust met FuelWise, dat betekent dat de genset automatisch minder toeren draaien na twee uur. Van 1800 naar 1500 toeren. Dit levert volgens Krone een brandstofbesparing van minimaal 30% op.
Door de grote vraag naar gensetvervoer door Europa heeft Dubbeldam ingezet op dit type chassis. Het Rotterdamse bedrijf heeft inmiddels al tien gensetchassis. Volgend jaar zullen er ongetwijfeld nog meer bijkomen zegt Schouten. De kans dat de keus wederom op Krone met Carrier valt, is zeer groot.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 maart 2026
Steyr start productie Sinotruk
6 maart 2026
Milence opent laadhub bij Volvo-fabriek in Gent
5 maart 2026
MAN versterkt Europees servicenetwerk
5 maart 2026
Vervaeke rijdt met ADR-gecertificeerde waterstoftruck
5 maart 2026
De naderende valkuil
4 maart 2026
DAF Museum verlengt tentoonstelling over AI en design
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37