De catalogus voor de Scania 4-serie omvat gedetailleerde productinformatie over in totaal meer dan 2840 verschillende onderdelen van het merk DT Spare Parts, geschikt voor ongeveer 4.800 referentienummers. Ook de onderdelencatalogus voor voertuigen van de Scania 2/3-serie werd met meer dan 480 onderdelen verder uitgebreid. De nieuwe catalogus omvat inmiddels circa 2400 verschillende DT Spare Parts-onderdelen, geschikt voor meer dan 5000 referentienummers van Scania.

De aan de catalogi toegevoegde onderdelen zijn met een ‘N’ gemarkeerd en daardoor snel te onderscheiden. Speciale reparatiesets (Special DT Kits) die als service alle voor een reparatie benodigde onderdelen onder één onderdelensetnummer omvatten, zijn in de catalogi met een ‘S’ gemarkeerd.

De inleiding tot de catalogus omvat naast algemene aanwijzingen een overzichtelijke kruistabel om onderdelen van het merk DT Spare Parts gemakkelijk te coderen en op te sporen.

Aanvullend kan via QR-codes voor elk artikel een online-snelzoekfunctie gestart worden. Alle producten worden bovendien bij Tecdoc en nog andere elektronische onderdelencatalogi opgesomd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 mei 2026
VLT plaatst 200e remmentestbank met lift
7 mei 2026
Milence haalt 120 miljoen euro op voor uitbreiding trucklaadnetwerk
6 mei 2026
VDL lanceert Stratus portaalarmsysteem
6 mei 2026
DAF start productie XG Electric en XG+ Electric
6 mei 2026
Jim Walenczak president-directeur DAF Trucks
5 mei 2026
Luchtvering op vijf assen voor minder onderhoud
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37