De RAI constateert een vooruitgang in bezoekersaantal van achttien procent ten opzichte van de editie van 2012. “De BedrijfsautoRAI kwam volgens velen op een prima tijdstip. Het consumentenvertrouwen in de economie stijgt en ondernemers in de transportsector willen weer investeren. Niet alleen wordt bestaand materieel nu vervangen, maar ondernemers plaatsen ook bestellingen voor extra materiaal. Deelnemers aan de beurs merkten dit duidelijk”, aldus RAI.

Ludo de Mots van Ford bedrijfswagens: “Wij hebben vele goede gesprekken gevoerd met geïnteresseerde ondernemers die weer willen investeren.” Scania verkoopdirecteur Jan de Vries was meer dan tevreden: “Wij kijken terug op een uitstekende beurs met een hoge kwaliteit van de bezoekers.” Wim Meerens van Iveco: “Het is weer ouderwets druk, chapeau voor de organisatie.”

Ook de trailerbouwers en aanbieders van onderdelen & accessoires toonden zich zeer tevreden. Met name de nieuwe indeling van de beurs, waarbij de truckmerken verspreid over de hallen stonden, heeft voor veel goede zaken gezorgd. Edward Verhoeve van Carrosseriefabriek Heiwo, aanwezig met een aantal innovaties, heeft er weinig woorden voor nodig: “Absoluut voor herhaling vatbaar”, Tcom Telematics-directeur Michael Verweij sprak over een ‘goede RAI met hoge kwaliteit bezoek’ en Olaf Griffioen van nieuwkomer Dynnox zag de BedrijfsautoRAI als de ‘perfecte plek om in korte tijd ons product bij de doelgroepen bekend te maken’. Griffioen was met name positief verrast door de vele buitenlandse geïnteresseerden die hij sprak.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 januari 2026
WESP met Knorr-Bremse in joint venture
12 januari 2026
Torqx Capital Partners stapt in Wijlhuizen Group
12 januari 2026
Ronald Demandt nieuwe vestigingsdirecteur GomesTrucks Echt
12 januari 2026
Scania met Palfinger PK 1650 TEC voor Louis Huys
9 januari 2026
Iveco S-Way doet het zware werk bij Van der Ven
8 januari 2026
Balkenende overgenomen door MidnightZulu
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Rob on Kans of bedreiging?: “Gebruik AI, maar bedenk… het weet veel, maar begrijpt weinig.dec 16, 17:31
  • Cees van Heemert on Oud-directeur Henk Nooteboom overleden: “Ik ben in 1993 geemigreerd naar Nieuw Zeeland. Zie vandaag een advertentie in NZ van trailers. Mijn hersens plotsklaps geven…mei 17, 04:40
  • Sterre on Lidl zet echte kersttruck in: “Ik kwam de kersttruck vandaag tegen op de A31 nabij Franeker. Super grappig en ontzettend mooi gemaakt. Ik wist niet…dec 19, 23:51
  • Edwin on Een moeilijke thuissituatie: “Top Gerard!mei 10, 14:13
  • Bart Ezendam on Van Hool schrapt 1100 banen: “De leiders van de EU moet er voor gaan kiezen om toonaangevende bedrijven in Europa voor te laten gaan in…mrt 12, 13:37