Sluyter Logistics is als logistieke dienstverlener actief op het gebied van zee- en luchtvrachtgroupage en distributievervoer, warehousing, dedicated vervoer, en containertransport. Deze activiteiten worden vanuit negen vestigingen verzorgd door circa 400 medewerkers. Dagelijks heeft Sluyter Logistics ruim 300 eenheden op de weg.

Om de nieuwe technieken van de trucks optimaal te kunnen benutten en het brandstofverbruik positief te beïnvloeden, krijgen alle chauffeurs een Renault Trucks-chauffeurstraining Optifuel. Het Optifuel-trainingsprogramma omvat trainingsmodules die zijn aangepast aan de gebruikstoepassing van het voertuig en bestaat uit een halve dag theorie en een halve dag praktijk.

Integratie dealernetwerken

Sluyter Logistics bezit naast de vestiging in Moerdijk, ook vestigingen in Rotterdam, Assen, Tilburg, Twello, Purmerend en Maastricht. “Door op strategische plaatsen vestigingen te hebben, hebben we een landelijk dekkend netwerk. Door de integratie van de netwerken van Volvo en Renault, hebben we nu de beschikking over 47 servicepunten. Zo hebben wij bijvoorbeeld in Oosterhout een aantal trucks gestationeerd, pal naast de nieuwe Renault-dealer Bluekens Truck en Bus.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 januari 2025
Hulp bij de nieuwe machineverordening
17 januari 2025
Renewi bestelt 190 DAF trucks
17 januari 2025
Ook trailerbanden Bridgestone in Ecopia-lijn
16 januari 2025
Bijzondere Scania S770 voor Arjen Kandt
16 januari 2025
Mapon en Krone gaan data uitwisselen
14 januari 2025
Topman Scania wordt voorzitter Acea
Meest bekeken berichten
Recente reacties