TVM verzekert ook last mile-vervoer
Verzekeraar TVM gaat zich voortaan ook richten op het verzekeren van het vervoer tot aan de deur, de zogenoemde last mile.
Ronald Kuipers, commercieel directeur TVM Nederland: “De keuze om ons ook nadrukkelijk te gaan richten op last mile-vervoer zien we als een logische en kleine stap. Feitelijk is het een verlengstuk van wat we al doen, namelijk het verzekeren van transport over weg en water. Fijnmazige distributie is daar een belangrijk onderdeel van en vraagt om specifieke verzekeringsoplossingen. TVM heeft op dat vlak de kennis en ervaring om onze klanten maximaal te ontzorgen.”
Picnic
TVM stelt dat het graag samenwerkt met partijen die vernieuwing brengen op het gebied van veiligheid en het terugdringen van schades in de last mile. Als voorbeeld noemt TVM Picnic, dat onlangs voor TVM Verzekeringen heeft gekozen.