Leap24 opent eerste snellaadstation
Exploitant van snellaadstations Leap24 heeft op 12 mei in Almere zijn eerste snellaadstation geopend, speciaal geschikt voor het laden van bestelwagens en vrachtwagens.
Het nieuwe station ligt op het bedrijventerrein Almere Gooisekant. Wethouder Jan Hoek van gemeente Almere en Leap24-oprichter Pelle Schlichting verzorgden de opening.
Ruim
Het snellaadstation van Leap24 in Almere telt vier snelladers. Hiermee kunnen elektrische voertuigen tot 120 kW per uur opladen. Met het oog op bestel- en vrachtwagens zijn de laadplekken extra ruim. Een voertuig van 11 meter lang en 3 meter breed kan er volgens Leap24 makkelijk terecht. Het laadstation is openbaar toegankelijk en ook personenvoertuigen kunnen er opgeladen worden. Ondertussen bouwt Leap24 ook in Geleen en Rotterdam aan snellaadstations.