IAK en Max-Repair sluiten overeenkomst

Max-Repair gaat binnen dit concept exclusief alle schades herstellen voor de relaties van IAK. Het speerpunt hierbij is het uiteindelijk verlagen van de schadelast voor de transportbranche.

Frank Kraakman, algemeen directeur IAK Verzekeringen: “Onze klanten vragen ons steeds vaker of wij kunnen helpen met het terugbrengen van de schadelast en de kosten voor motorrijtuigenverzekeringen. Met de traditionele verzekeringsoplossing kan het verschil niet meer worden gemaakt. Daarom het IAK Truckplan. Wij verzekeren de risico’s van de transportbranche vanuit volmacht en bij schadeherstel hebben wij een unieke samenwerking met Max-Repair.”

Hardenberg

Het schadeherstelnetwerk voor bestelauto’s, trucks, trailers, personenvervoer (bussen), landbouwvoertuigen en zwaar materieel is ook op Transport Compleet in Hardenberg aanwezig (hal1, stand 125). Deze vakbeurs start 17 maart en vindt plaats in de Evenementenhal.

Aftersales Truck is de drie beursdagen met een team aanwezig om verslag te doen. Kom met jouw nieuws naar stand 222!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *